Google+
kaligrafi sitesi full background
   
   

14-DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI HAKKINDA

YAZAN : Profesyonel Belgesel Yapımcısı Ve Düğün Fotoğrafçısı GÜNGÖR KÖRKOCA

 

Düğün Hikâyesi Fotoğraf Çekimi

Düğün hikayesi fotoğraf çekimi denilince sizinde tahmin ettiğiniz gibi düğün gününün tam bir hikayesini oluşturuyoruz. Sizin düğün için hazırlanmanızla başlıyor her şey, yani evdeki telaşınız, koşuşturmanız bütün heyecanıyla yansıyor fotoğraf karelerine, kuaförde gelin saçınız ve makyajınız yapılırken, anneniz ağlarken çekiliyor fotoğraflar yani hiçbir detayı kaçırmıyoruz düğün hikayenizi fotoğraflarken, ve tatbikî daha önceden belirlediğimiz dış mekanda yada mekanlarda düğün fotoğraflarınızı çekip daha sonra düğünün yada nikahın yapılacağı mekanda ilk dans bitinceye kadar düğün fotoğraflarınızı çekiyor düğün fotoğrafçıları. İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak daha önce İstanbul’da çekmiş olduğum düğün ve Gelin fotoğraflarını aşağıda vedriğim linkteki sitemden inceleyebilirsiniz. Nikâh Fotoğraflarınız için seçtiğiniz pakete göre düğün fotoğraf çekimi fiyatları değişiklik gösterir.

Dış Mekan Düğün Fotoğraf Çekimi

Neden dış mekanda düğün fotoğrafı çekimi ? Düğün fotoğraf çekimi denilince eskiden olduğu gibi 15 metre kare bir fotoğraf stüdyosunda gelin ve damadı 1 saat boyunca sıkıcı düğün pozları verdirerek fotoğraf çekmek gelmesin aklınıza, çünkü İstanbul’un hatta Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçısı olabilirsiniz fakat kapalı bir mekanda yapabilecekleriniz her zaman sınırlıdır, bu yüzden nihayet Avrupa’dan sonra Türkiye’de düğün fotoğrafçılığı aslında olması gereken yerlere yani dış mekanlara çıktı, İstanbul’da parklarda yada mesire yerlerinde dolaşırken karşınıza her an İstanbul düğün fotoğrafçıları çıkabilir ben Güngör körkoca olarak bu akımın öncülerinden olduğuma inanıyorum ve sizleri düğün fotoğrafları için fotoğraf stüdyolarından çekip doğaya denize ve özgürce hareket edebileceğiniz dış mekanlara çağırıyorum ve fotoğraflarınız çekilirken kendinizi ünlü bir model gibi hissedeceğinizin garantisini veriyorum.

Düğün Fotoğrafçısı

Düğün hikaye Fotoğrafçılığı yada diğer adıyla Belgesel Düğün Fotoğrafçılığı sadece güzel Fotoğraflar çekmekle bitmiyor, elbette çekilen Fotoğrafların, photoshop çalışmaları ve Fotoğrafların doğru Mizanpaj ve kadrajla Fotoğraf albüme yerleştirilmesi, en az düğün fotoğraflarının çekimi kadar önemli diye düşünüyorum. Özellilkle Otel gibi kapalı mekanlarda düğün fotoğrafı çekiyorsanız bu daha da önemli hale geliyor. Belgesel Düğün Fotoğrafçısı olarak çok güzel Fotoğraflar çekmiş olabilirsiniz, fakat Fotoğrafların sizlere sunumu aşamasında Profesyonel bir çalışma yapılmamışsa bu sizin alacağınız Fotoğraf kalitesini olumsuz etkileyecektir. Güzel Gelin Damat Fotoları için mutlaka Profesyonel Fotoğrafçı ve Fotoğraf çekimleri nde kullanmak için kaliteli fotoğrafçılık ekipmanları gerekli. Daha önce çekmiş olduğum profesyonel düğün, nişan ve gelin-damat pozlarını inceleyebilirsiniz. Gelin Damat Fotoğrafçısı, evlilik fotoğrafçısı yada düğün fotoğrafçısı adı her ne olursa olsun önemli olan yaptığınız işi sevmektir. Düğün hazırlıkları için çiftler haftalar hatta aylar öncesinden araştırmaya başlıyor ve düğün fotoğrafçısı olarak bize de büyük bir sorumluluk düşüyor. Düğününüz ister Otel’de isterse Dış mekanda olsun fotoğraf çekimini profesyonel bir ekiple yapıyoruz çünkü evlilik fotoğrafları ya da diğer adıyla gelin-damat fotoğrafları ve fotoğraf çekimi tekrarı olmayan böylesine önemli bir günde gerçekten çok özel bir yer tutuyor, bizde bunun bilinciyle her zaman bir önceki düğünden daha güzel evlilik fotoğrafları çekmeliyiz diye yola çıkıyoruz. Belgesel düğün fotoğrafçısı olarak, tabiki mükemmel fotoğraflar çekmek her zaman tahmin ettiğimiz kadar kolay olmuyor. Gerçekten doğal Fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız evlilik fotoğrafçısı olarak size küçük bir ipucu vereyim: Evlilik fotoğraf albümünüz çekilirken mutlaka size çok yakın ve sizi eğlendiren arkadaşlarınızı da çağırın sonuçta karşınızdaki belki de hayatınızda ilk defa gördüğünüz bir fotoğrafçı.

FOTOĞRAFLARIMIZI KİM ÇEKECEK

Güngör Körkoca İle fotoğraf çekimi konusunda anlaştınız, kesinlikle endişelenmeyin, size farklı bir fotoğrafçı yada asistanımı yollamıyorum. Fotoğraflarınızı Kesinlikle ben çekiyorum ekibimdeki arkadaşlarım yalızca bana malzeme taşıma yada ışık tutma konusunda yardımcı oluyorlar, yani… son deklanşöre her zaman basan benim.

 

FOTOĞRAFÇI GÜNGÖR KÖRKOCA

İrtibat : 0532 411 55 39
Mail : gungorfot@gmail.com

 

Örnek Fotoğraflarım İçin Lütfen Sitemi Ziyaret Ediniz : www.objektifevi.com